SBS BITuumen

Materjalid, mis kestavad

SBS bituumenist rullmaterjalid

Ülevaade SBS bituumen rullmaterjalidest

Kaasaegsed bituumenkatusekatted on kõrgkvaliteetsed, kindlate tehniliste näitajatega, ühtlase struktuuriga ning tootjapoolse garantiiga materjalid. Kvaliteetsete SBS bituumenist katusekatete eluiga on vähemalt paarkümmend aastat.

SBS (styrene butadiene styrene) bituumenist materjalid sisaldavad elastomeerseid modifikaatoreid, mis tagavab SBS materjalide suurepärase elastsuse madalatel temperatuuridel, on UV kaitseks kaetud kiltkivipuistekihiga ning on vastupidavad temperatuuri kõikumistele.

Materjalid on armeeritud polüester- või klaaskiudkangaga ning neid on võimalik paigaldada vastavalt katusekaldele ühe-, kahe- või kolmekihiliselt.

Bituumenis kasutatavad modifikaatorid tagavad katusematerjalide tehniliste näitajate püsiva kvaliteedi ning tõstavad nende vastupidavust keskkonna mõjudele.

SBS tooted

Unifleks EKP 5,0​
Unifleks EPP 4,0
PintaPolar KPS
170/5000
Polar KMS
170/4000
PintaPolar Firesmart
MonoPolar-T
Unifleks EKP 5,0​
Unifleks EKP 5,0 bituumenmembraan on mõeldud kasutamiseks katuste pealmise kihina ning teiste inseneriehitiste veekindlustamiseks. Sobib uute katuste ja katuserenoveerimiste jaoks. Pole mõeldud ühekihiliseks kasutamiseks.
Väline tuleohutus Broof (t1); Broof (t2)
Tulele reageerimine E
Veekindlus 300
Ühiku pindala mass, kg/m2 5.0±0.25
Paksus, mm 4.0±0.2
Unifleks EPP 4,0​
Koostis: kvaliteetne SBS-polümeerbituumen ning armeeritud tugev mittekootud polüesterkangas.

Kasutusala: Katusekatte aluskiht, hüdroisolatsioon. SBS-elastomeerse polümeeri omadused tagavad materjali elastsuse madalatel temperatuuridel. Materjali pealispind on kaetud kilega. Aluspinda katab kuumutamisel sulav PE-kile.

Pakend: 23 rulli alusel
PintaPolar KPS 170/5000, TL2 pealiskiht
 • Modifitseeritud SBS bituumenrullmaterjal polüester tugikangal, mis on pealt poolt kaetud kiltkivipuruga ning altpoolt kilega.
 • Tooteklass: TL2
 • Värvid: valge, hall graniit, looduspruun, metsaroheline, must antratsiit, süsihall, tellispunane
 • Polar KMS 170/4000, TL2 aluskiht
 • Kummibituumenist keevitatav mitmekihiliste katusekatete rullaluskate, mis on kaetud liivaga ning allpool on keevitusmass, mida kaitseb kile. Kate on tugevdatud kummibituumeniga immutatud polüestertugikihiga.
 • Tooteklass: TL2
 • PintaPolar Firesmart, iseliimuv pealiskate
 • Kummibituumenist iseliimuv mitmekihiline pealiskate. Polüester tugikangal, kaetud puistega.
 • Tooteklass: TL2
 • MonoPolar-T KY-S 225/5500, TL1 ühekihiline pealiskate
 • Ühekihilistele katusekatetele mõeldud keevitatav pealiskatterullmaterjal. Kate on tugevdatud kummibituumeniga immutatud polüestertugikihiga, kaetud puistega ning allpool on keevitusmass, mid kaitseb õhuke kile.
 • Tooteklass: TL1
 • Värvid: süsihall
 • ko2792erinfr0qelxehvty3561v8wh4x

  UNIFLEKS EKP 5,0

  Kasutada pealmise kihina, sobib nii uutele katustele kui ka renoveerimistöödeks

  ko2792erinfr0qelxehvty3561v8wh4x

  UNIFLEKS EPP 4,0

  Kasutada pealmise kihina, sobib nii uutele katustele kui ka renoveerimistöödeks

  SBS materjalide koostööpartnerid

  MIDA tehas toodab Leedus bituumenist ja modifitseeritud bituumenist katusekatteid ja katteid hoonete hüdroisolatsiooniks. MIDA võtab vastu ka tellimusi isekleepuvate rullkatete tootmiseks nii viil- kui lamekatustele.

  Asukoht tähendab kõigile meie Baltimaade klientidele kiiret kohaletoimetamist ja loomulikult kõrgetasemelist teenindust, mis on üks ettevõtte põhiväärtusi.

  Oleme kättesaadavad ja usaldusväärsed partnerid, kes jälgivad väga hoolikalt tõhususe tagamist nii tootmises, kui ka klienditeeninduses